Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Inwestycje 2021

 • Umowa na przebudowę boiska sportowego w rozprzy podpisana

  Wójt Gminy Rozprza Janusz Jędrzejczyk podpisuje umowę z Wicemarszałkiem Województwa Łódzkiego Zbigniewem Ziembą
  W czwartek, 29 lipca 2021 r., wójt Gminy Rozprza Janusz Jędrzejczyk podpisał umowę z Województwem Łódzkim reprezentowanym przez Wicemarszałka Województwa Łódzkiego Zbigniewa Ziembę na dofinansowanie zadania pod nazwą „Przebudowę przyszkolnego boiska sportowego wraz z budową nawierzchni sztucznej, piłkochwytów oraz oświetlenia” przy Szkole Podstawowej w Rozprzy.
  Data publikacji: 30-07-2021 08:20
 • Gmina Rozprza zakończyła realizację projektu pt. „Rozwińmy skrzydła - poprawa jakości kształcenia w gminie Rozprza”.

  Gmina Rozprza zakończyła realizację projektu pt. „Rozwińmy skrzydła - poprawa jakości kształcenia w gminie Rozprza”.
  Projekt realizowany przez gminę dofinansowany był w wysokości 1.644.105,59 zł. ze środków Unii Europejskiej. Na zakończenie projektu wójt gminy oraz dyrektorzy szkół spotkali się aby podsumować projekt. Uczestnicy jednogłośnie stwierdzili iż realizacja projektu przyczyniła się do poszerzenia wiedzy i zainteresowań uczniów a zakupiony sprzęt komputerowy pomógł w realizacji zajęć w trybie zdalnym.
  Data publikacji: 08-07-2021 08:28
 • Kolejna inwestycja drogowa w Gminie Rozprza przed nami.

  Droga Pieńki - Romanówka
  W tym roku zostanie zrealizowane zadanie: "Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych Pieńki - Romanówka". W ramach zadania zostanie przebudowany odcinek drogi Romanówka-Pieńki o długości 0,8 km i szerokości 4 m. Koszt ogólny realizowanego zadania to 589 541,83 zł., w tym dofinansowanie ze środków budżetu Województwa Łódzkiego – 180 tyś. zł. Gmina Rozprza systematycznie w każdym roku realizuje inwestycje drogowe mające na celu poprawę bezpieczeństwa pieszych i kierowców.  
  Data publikacji: 31-05-2021 15:18
 • Budowa źródła ciepła wykorzystującego pelet w nowo budowanym budynku Przedszkola Samorządowego w Niechcicach

  Budowa źródła ciepła wykorzystującego pelet w nowo budowanym budynku Przedszkola Samorządowego w Niechcicach
  Data publikacji: 30-04-2021 08:39
 • Pierwszy Eko-Słupek zamontowany

  Eko-Słupek w Centrum Rozprzy
  W centrum Rozprzy zamontowany został pierwszy Eko Słupek. Urządzenie to co 10 minut mierzy jakość powietrza, a wbudowane oświetlenie ledowe przybiera kolory zgodne z Polskim Indeksem Jakości Powietrza – od intensywnie zielonego (bardzo dobra jakość powietrza) aż do koloru bordowego (bardzo zła jakość powietrza).
  Data publikacji: 20-04-2021 15:12
 • Pierwszy Eko-Słupek w Rozprzy

  Zdjęcie przedstawia ekosłupek
  Na podstawie opinii mieszkańców wójt gminy Rozprza Janusz Jędrzejczyk zdecydował o zamontowaniu w centrum Rozprzy Eko-Słupka. Chcemy kontynuować działania związane z ochroną powietrza w Naszej gminie, a samo urządzenie służyć będzie zwiększaniu świadomości społecznej dotyczącej jakości powietrza, a także informować będzie kolorem światła o jego stanie -mówi wójt Janusz Jędrzejczyk.
  Data publikacji: 14-04-2021 14:12
 • Budowa dróg osiedlowych w Niechcicach wchodzi w nowy etap

  Brak opisu obrazka
  W miniony piątek, 9 kwietnia 2021 r. wójt gminy Rozprza Janusz Jędrzejczyk sprawdził postęp prac przy budowie dróg osiedlowych w Niechcicach. Wykonawca zakończył budowę kanalizacji sanitarnej i deszczowej, a w chwili obecnej prowadzi prace przy budowie dróg wewnętrznych wraz z budową chodników oraz zjazdów do posesji.
  Data publikacji: 14-04-2021 14:07
 • Gmina Rozprza otrzymała 2 800 000,00 zł z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych

  Brak opisu obrazka
  Wniosek złożony przez Gmina Rozprza otrzymał dofinansowanie z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w wysokości 2,8 mln co stanowi 100% inwestycji. "Chcemy poprawić bezpieczeństwo naszych mieszkańców dlatego wystąpiliśmy o dofinansowanie ze środków rządowych. W ramach inwestycji wybudujemy chodnik przy DK 91 od m. Rozprza do końca m. Ignaców oraz do cmentarza w m. Niechcice - mówi wójt gminy Rozprza Janusz Jędrzejczyk.
  Data publikacji: 01-04-2021 12:09
 • GMINA ROZPRZA DOPŁACI DO WYMIANY PIECA WĘGLOWEGO!

  Zdjęcie starych i nowych pieców
  W dniu 16 marca 2021r. rusza I edycja  przyjmowania wniosków na dofinansowanie likwidacji starego pieca węglowego na inne proekologiczne źródło ciepła w budynkach lub lokalach mieszkalnych na terenie gminy Rozprza. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z materiałami
  Data publikacji: 09-03-2021 11:21
 • Prace budowlane przy budowie kanalizacji sanitarnej wraz z odejściami bocznymi w Rozprzy trwają.

  Brak opisu obrazka
    W chwili obecnej pracownicy wykonują prace na ulicy Polnej oraz Alei 900-lecia. Przewidywany termin zakończenia zadania to 31 maja 2021 r.
  Data publikacji: 03-03-2021 08:05
Wersja XML